Переключиться на мобильную версию

Опитування: Більше половини забезпечених українців чекають погіршення економічної ситуації

Назад к разделу Финансы
Згідно із результатами соціологічного дослідження, яке проведено компанією Touchpoll Ukraine, серед забезпечених мешканців країни майже три чверті вважають економічну ситуацію в Україні поганою або дуже поганою.

Працівники Touchpoll Ukraine у квітні на замовлення Корреспондент.net опитали мешканців міст із населенням 100 тисяч осіб і більше, і середньомісячним доходом від 3 тисяч гривень на члена сім'ї.

Дослідники констатують, що станом на квітень лише 2% забезпечених українців позитивно оцінюють економічну ситуацію в країні. Ще близько 24% респондентів охарактеризували її як середню. Водночас, 45% опитаних співгромадян вважають, що економічна ситуація в країні погана, а ще 29% - дуже погана.

При цьому результати опитування зафіксували песимістичні очікування і щодо зміни економічної ситуації в країні у найближчому майбутньому.

Зокрема, 56% респондентів вважають, що економічна ситуація погіршиться: 31% вважає, що вона значно погіршиться, а ще 25% - вважають, що вона погіршитися незначно.

Близько чверті (26%) респондентів вважають, що ситуація не зміниться, а 13% - не змогли відповісти. Крім того, надію на те, що ситуація покращиться, розділяють тільки 5% опитаних.

"На сьогоднішній день як оцінка поточного стану економічної ситуації в країні, так і прогноз її розвитку критично низькі навіть серед забезпечених верств населення, - заявив директор проектів дослідної компанії Touchpoll Ukraine Олександр Лавреньов.

"Це посилює суб'єктивну складову економічної кризи - купівельна активність знижується через песимістичні очікування розвитку ситуації, навіть у випадках тих домогосподарств, реальне матеріальне становище яких прямо не змушує знижувати рівень споживання", - заявив Лавреньов.

Як повідомляв Корреспондент.net, росіяни переживають кризу спокійніше, ніж українці: половина (48%) громадян Росії оцінюють економічний стан країни як середній, тоді як більшість українців (88%) називають ситуацію в Україні поганою, свідчать результати спільного опитування ВЦВГД і Research & Branding Group.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь