Переключиться на мобильную версию

Огляд ринків: світові індекси продовжують боковий тренд

Назад к разделу Финансы
Американський ринок вчора торгувався під впливом різноспрямованих новин і в результаті незначно відкоригувався - індекс DJIA знизився на 0,6% до 8025 пунктів, S & P 500 - на 1% до 858 пунктів.

Як повідомили Корреспондент.net у компанії Astrum Investment Management, на індекси тиснуло поширення свинячого грипу з Мексики на північноамериканський континент і Європу, а також побоювання, що пандемія затягнеться на невизначений термін.

Лідерами за рівнем падіння, як пояснив голова департаменту аналітики компанії Юрій Бєлінський, стали авіакомпанії: Delta Airlines втратила 14%, United Airlines - 17%.

"Водночас, позитивні очікування інвесторів від програми реструктуризації боргів General Motors дещо врівноважить падіння: General Motors запропонувала кредиторам обмін боргів в обсязі $ 27 млрд на акції компанії", - говорить аналітик.

Також він зазначає, що зростання вартості акцій компаній сектору охорони здоров'я також удержав ринки від більш глибокого падіння.

Одночасно, європейський фондовий ринок до кінця сесії у понеділок зміг відіграти ранкове падіння: індекс DJ Stoxx 600 за результатами дня зміцнився на 0,4% до 197 пунктів.

Таким чином, світові фондові індекси продовжують боковий тренд, констатує Бєлінський.

"Сьогодні на поведінку ринків будуть впливати розвиток ситуації з пандемією і результати стрес-тесту американських банків. Протягом кількох днів стане зрозуміло, чи змогли ці фактори перервати невизначеність ринків, що триває вже два тижні", - пояснив аналітик.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь