Переключиться на мобильную версию

Київська влада вирішила залучити кредит на будівництво мулоспалювального заводу

Назад к разделу Финансы
Київська міськдержадміністрація хоче залучити кредит для реконструкції Бортницької станції аерації (БСА) із будівництвом мулоспалювального заводу.
Назву японської компанії КМДА не уточнила
Назву японської компанії КМДА не уточнила
Сегодня

"Зараз ми працюємо над отриманням кредиту на реконструкцію станції аерації з будівництвом мулоспалювального заводу", - заявив виконуючий обов'язки голови міськадміністрації Анатолій Голубченко.
За його словами, мерія вже провела переговори з японською компанією, яка готова надати Києву такий кредит під гарантію Кабінету Міністрів.

Голубченко: Зараз ми працюємо над отриманням кредиту на реконструкцію станції аерації з будівництвом мулоспалювального заводу

Голубченко також зазначив, що обговорив питання залучення цього кредиту з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, і прем'єр підтримала цю ініціативу.

Можливий розмір кредиту і назву японської компанії КМДА не уточнила.

Нагадаємо, Київміськадміністрація сподівається розпочати реконструкцію БСА в 2010 році і завершити в 2014 році. Реконструкція здійснюватиметься у 3 етапи. Як повідомлялося, орієнтовна вартість реконструкції складає € 420 млн.

Як повідомлялося в середу, 29 квітня, виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко звернувся до прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням виділити з бюджету, призначеного на будівництво столичного метро, 10 млн грн на зведення пам'ятника Івану Мазепі в Києві.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь