Переключиться на мобильную версию

Україна готова підтримати Росію у вступі до СОТ

Назад к разделу Финансы
Україна готова підтримати РФ в питанні вступу до СОТ, повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в ході засідання комітету з питань економічного співробітництва РФ та України.
Україна готова підтримати РФ у вступі до СОТ – Тимошенко
Україна готова підтримати РФ у вступі до СОТ – Тимошенко
АР

При цьому Тимошенко зазначила, що в ході російсько-українських переговорів обговорювалося питання участі України в СОТ і вступу до цієї організації Росії.

"Тут (у питанні вступу РФ до СОТ - ІФ) підтримка України завжди буде на вашому боці", - сказала вона сьогодні.

Між тим, Тимошенко заявила, що Україна зацікавлена в участі в міжнародному центрі зі збагачення урану.

"Україна хотіла стати учасником цього проекту", - сказала Юлія Тимошенко, зазначивши, що вона планує піднімати питання про участь України на засіданні виконавчого органу, яке відбудеться в Астані.

Зазначимо, що Міжнародний центр по збагаченню урану (МЦЗУ) заснований Росією і Казахстаном на базі Ангарського електролізного хімкомбінату (Іркутська області). Крім України, процедури щодо вступу до МЦЗУ запущені також у Вірменії.

Основна мета створення центру - забезпечити неядерним державам гарантований доступ до збагачення урану, який можна використовувати в якості палива для АЕС, без доступу до технологій його збагачення, що має подвійне призначення - мирне і військове.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь