Переключиться на мобильную версию

Пазарбазіолу не бачить проблем для виділення Україні чергового траншу – Немиря

Назад к разделу Финансы
Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) на засіданні 13 травня розгляне питання надання Україні чергового траншу кредиту за програмою stand by.
Жодних проблем
Жодних проблем
www.politsovet.info

Про це повідомив в інтерв'ю журналістам у середу, 29 квітня, в Москві віце-прем'єр Григорій Немиря після телефонної розмови з головою місії МВФ в Україні Джейлою Пазарбазіолу. 

Немиря зазначив, що голова місії МВФ не бачить проблем для виділення Україні чергового траншу. 

Інформацію, яка була поширена у ЗМІ про те, що кредитування може бути припинено, Немиря назвав недостовірною. 

Він при журналістах зателефонував Пазарбазіоглу, і вона повідомила, що засідання ради директорів МВФ планується провести 13 травня цього року. 

Нагадаємо, що в квітні в Україні працювала місія МВФ на чолі з Джейлою Пазарбазіоглу. 

Програма stand by загальним обсягом SDR 11 млрд., затверджена минулої осені, спочатку передбачала, що місія МВФ буде щоквартально перевіряти виконання Україною умов меморандуму економічної політики, підписаного українським керівництвом. У разі їх дотримання наступний транш мав надійти 15 лютого (SDR1, 25 млрд. - $ 1,87 млрд.), а потім - 15 травня (SDR2, 5 млрд. - $ 3,73 млрд.), 15 серпня (SDR0, 75 млрд.) і 15 листопада (SDR2 млрд.) 2009 року. 

Водночас місія, що працювала в Україні в кінці січня - на початку лютого поточного року, не змогла завершити перегляд через ряд непогоджених питань. 

Перший транш за програмою в розмірі SDR3 млрд. ($ 4,5 млрд. на той момент) МВФ виділив Україні в листопаді минулого року.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь