Переключиться на мобильную версию

Секретаріат дав Тимошенко десять днів, щоб відзвітувати про візит у Москву

Назад к разделу Финансы
У десятиденний термін прем'єр Юлія Тимошенко має подати Віктору Ющенку вичерпний звіт про результати переговорів у Москві, заявив у інтерв'ю Радіо Свобода уповноважений Президента з питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.
Тимошенко має за 10 днів подіти Президенту звіт
Тимошенко має за 10 днів подіти Президенту звіт
Фото: сайт Президента

Він зазначив, що тільки після отримання такої інформації можна буде робити висновки про досягнення української сторони на переговорах і про виконання директив, які українській делегації дав глава держави.

"Ми вітаємо ініціативи українського уряду та глави українського уряду, спрямовані на коригування контрактів у газовій сфері від 19 січня цього року в тій частині, де сторони допустили дуже серйозні помилки і в результаті контракти є економічно невигідні для України", - сказав Соколовський.

При цьому він підкреслив, що "ми з нетерпінням чекаємо інформації про конкретні досягнуті домовленості".

Нагадаємо, що за підсумками вчорашніх переговорів у Москві прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що домовилася зі своїм російським колегою Володимиром Путіним про зниження обсягів поставок російського газу в Україну і участь Росії в модернізації української газотранспортної системи.

Крім того, український прем'єр пообіцяла своєму російському колезі сприяти вступу Росії у Світову організацію торгівлі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь