Переключиться на мобильную версию

Найбільший банк Японії отримав перший з початку кризи річний збиток

Назад к разделу Финансы
Mitsubishi UFJ (MUFJ), найбільший банк Японії, відзвітував про перший з початку глобальної фінансової кризи річний збиток.
MUFJ купив 21 відсоток акцій колишнього інвестиційного банку Morgan Stanley
MUFJ купив 21 відсоток акцій колишнього інвестиційного банку Morgan Stanley
ibtimes.com

Чистий збиток компанії в 2008 фінансовому році, що завершився 31 березня 2009 року, склав 260 мільярдів ієн (2,6 мільярда доларів). Роком раніше чистий прибуток банку досяг 636,6 мільярда ієн (6,4 мільярда доларів).

У лютому поточного року MUFJ оприлюднила прогноз, згідно з яким річний прибуток банку повиннен скласти 50 мільярдів ієн (502 мільйони доларів). Причиною збитків стало списання частини активів, а також переоцінка цінних паперів. У загальній складності три найбільших банки Японії - MUFJ, Sumitomo Mitsui Financial Group і Mizuho Financial Group - за підсумками 2008 року отримали збиток у розмірі 1,2 трильйона ієн (12 мільярдів доларів).

У середині жовтня 2008 року MUFJ купив 21 відсоток акцій колишнього інвестиційного банку Morgan Stanley. Сума угоди склала 9 мільярдів доларів, з яких 7,8 мільярда доларів були витрачені на покупку привілейованих акцій американської фінансової організації. Ще 1,2 мільярда доларів були вкладені в придбання неконвертованих привілейованих акцій Morgan Stanley.

Зазначимо, що на тлі глобальної фінансової кризи показники японських банків були одними з найкращих в світі. У середині квітня 2009 року Міжнародний валютний фонд заявив, що збитки світової фінансової системи від кризи можуть досягти чотирьох трильйонів доларів.

Нагадаємо, що рівень безробіття в Японії в березні 2009р. виріс на 0,4 відсоткового пункту в порівнянні з попереднім місяцем і склав 4,8% (з урахуванням сезонних коливань).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь