Переключиться на мобильную версию

Поправки до Пенсійної реформи позбавили українців 200-300 гривень пенсії - депутат

Назад к разделу Финансы
Нещодавно прийняті Верховною Радою поправки до закону про Пенсійну реформу фактично заморожують пенсії, адже вони будуть нараховуватися, виходячи з розрахунку середньої зарплати на 2007 рік, а не на 2009-й, як пропонували представники опозиції.
Поправки до Пенсійної реформи позбавили українців 200-300 гривень пенсії - депутат
Корреспондент

Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від БЮТ-Батьківщина Андрій Павловський.

"Це була так звана поправка щодо осучаснення пенсій, тому що на сьогоднішній день уряд розраховує пенсії з розрахунку середньої зарплати, яка була на 2007 рік, вона тоді складала 1165 гривень. Зараз, наприклад, в 2009 році вона була приблизно 2000 гривень. Тобто різниця становить між цими зарплатами понад 900 гривень. Це все веде до того, що в результаті перерахунку всіх формул пенсій кожен пенсіонер 200 - 300 гривень недоотримає. Але якби ми ввели цю поправку, то пенсії людей збільшилися б, в результаті осучаснення, на 300 гривень. А так, фактично, вони є замороженими", - заявив Павловський.

Депутат-регіонал Володимир Зубанов погодився, що майбутні пенсіонери втратять близько 200 гривень пенсії, але наголошує, що уряд все ж обіцяв  залежно від економічної ситуації піднімати пенсії.

"Це більше стосується тих людей, яким залишилося п'ять років до пенсії - це так, там є певні моменти, може гривень 200 вони і втратять, але якщо реформа буде працювати, то ми бачимо, що уряд налаштований щокварталу збільшувати пенсії на відповідні відсотки, що залежать від того, як працюватиме економіка".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь