Переключиться на мобильную версию

Інвестори очікують дефолту Греції з імовірністю 98%

Назад к разделу Финансы
Ймовірність оголошення Грецією дефолту в наступні п'ять років впритул наблизилася до 100%, вважають інвестори.
У разі дефолту інвестори отримають близько 40% номінальної вартості облігацій Греції
У разі дефолту інвестори отримають близько 40% номінальної вартості облігацій Греції
АР

Прем'єр-міністру Греції Георгіосу Папандреу не вдалося переконати їх у тому, що його країна зможе подолати боргову кризу. Як повідомляє агентство Bloomberg, шанс того, що Греція не зможе виконати свої зобов'язання, оцінюється ринком уже в 98%.

При цьому у разі дефолту інвестори зможуть отримати близько 40% номінальної вартості облігацій Греції. Для того щоб застрахувати від дефолту грецькі держпапери на $ 10 млн, наразі потрібно разово заплатити $ 5,8 млн (ще в п'ятницю сума становила $ 5,5 млн) і продовжувати виплачувати по $ 100 тис. на рік протягом 5 років.

Уряд Греції погіршив оцінку динаміки ВВП на цей рік: тепер очікується зниження ВВП на 5%, в той час як раніше Єврокомісія прогнозувала скорочення грецької економіки всього на 3,8%. Заходи бюджетної економії, які багато хто в Європі вважає половинчастими, лише посилюють рецесію, що триває вже три роки, не даючи при цьому істотного поліпшення бюджетних і боргових показників.

Учора заступник міністра фінансів Греції Філіппос Сахінідіс заявив, що влада країни має фінансові кошти, щоб утримати країну на плаву лише до жовтня.

9 вересня повідомлялося, що ситуація на ринку кредитно-дефолтних свопів свідчить про те, що ймовірність дефолту Греції складає 91%.

Нагадаємо, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила минулого тижня, що має намір рішуче боротися за порятунок єдиної європейської валюти. "Крах євро спричинить за собою і крах Європи", - заявила вона, виступаючи в бундестазі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь