Переключиться на мобильную версию

Мешканці Румунії зберігають на банківських депозитах в середньому 1,2 тисячі євро

Назад к разделу Финансы
Дослідження A.T. Kearney показало, що мешканці Румунії витрачають в середньому менше грошей, ніж їх сусіди по ЄС. При цьому вони зберігають на банківських депозитах менше грошей, ніж інші європейці.
Румуни витрачають на харчування майже половину доходу
Румуни витрачають на харчування майже половину доходу
АР

Як повідомляє Romanian Times, в середньому одне румунське домогосподарство витрачає за місяць 356 євро, що в 2,4 рази менше, ніж середнє чеське домогосподарство. В основному румуни витрачають гроші на їжу та напої (42% щомісячного доходу) та комунальні послуги (вода, електроенергія, опалення - 18,6%). Ще 7,2% доходу в Румунії витрачають на сигарети і алкоголь і 5,8% на транспорт.

На банківських депозитах румуни в середньому зберігають 1193 євро, що на 60% менше, ніж болгари, і більш ніж удвічі менше, ніж угорці та поляки. При цьому в Німеччині середня сума, що зберігається на депозитах, - 20 600 євро.

У серпні Європейське бюро статистики Eurostat повідомляло, що споживчі ціни в Румунії за останні три роки зросли в середньому на 18%, що втричі перевищує середньоєвропейський показник зростання цін, що перебуває на позначці 5,3%.

За матеріалами: Romanian Times

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь