Переключиться на мобильную версию

У Франції заборонили просити милостиню на Єлисейських полях

Назад к разделу Финансы
Влада Парижа і МВС Франції ввели шестимісячну заборону на прохання милостині на Єлисейських полях, щоб зробити цю вулицю ще привабливішою для туристів.
МВС Франції заборонило шість місяців просити милостиню на Єлисейських полях
МВС Франції заборонило шість місяців просити милостиню на Єлисейських полях
АР

Заборона була введена після того, як статистика зафіксувала зростання злочинів, скоєних румунами (в основному вони просять милостиню на Єлисейських полях) на одній з найдорожчих і найкрасивіших вулиць Європи.

Заборона строком на шість місяців набула чинності у вівторок, 13 вересня. Як пише Daily Telegraph, введення заборони - лише один з небагатьох заходів глави МВС Франції Клода Геана, який пообіцяв "розібратися з румунською злочинністю".

За словами Геана, який напередодні здійснив прогулянку по "найкрасивішому проспекту в світі", 10% злочинців, які з'являються в паризьких судах, - це румуни. Половина заарештованих були неповнолітніми, багато з них є у складі різних банд, які займаються жебрацтвом на бруківці від Площі Згоди до Тріумфальної Арки, але також у паризькому метро.

"Більше це неприйнятно для наших законослухняних громадян. Час все це припинити", - заявив глава МВС.

Як писав журнал Корреспондент у номері від 2 вересня 2011 року, найбільше вбивств на Землі відбувається в мегаполісах Південної Америки. На їх тлі Київ і Париж виглядають тихою гаванню й істотно відстають від небезпечного Вашингтона, а також Пітера та Москви.

За матеріалами: Euromag

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь