Переключиться на мобильную версию

Міжнародний консорціум за участю трьох українських учасників підписав контракт на $440 млн у Індії

Назад к разделу Финансы
Міжнародний консорціум за участю трьох українських учасників підписує контракт з державною гірничодобувною компанією NMDC на суму $440 млн. за проектом будівництва коксового комплексу в Індії, повідомив глава наглядової ради консорціуму Укріндустрія Олекс.
Документ підписаний на пакет будівництва кокосового комплексу
Документ підписаний на пакет будівництва кокосового комплексу
АР

За його словами, минулого тижня у Мумбаї державна гірничодобувна компанія NMDC підписала контракт з міжнародним консорціумом, до складу якого входить Бхілайська Інжинірингова Корпорація (ВЕС), і українські партнери Укріндустрія, Гіпрококс і ПФТ Конкорд.

Як повідомляється, контракт підписаний на пакет будівництва коксового комплексу, потужністю 3 млн. тонн у місті Нагарнар штату Чхаттісгарх. За заявою офіційного представника компанії вартість пакету складає індійських рупій 1,978 Крор (близько $440 млн.).

У повідомленні також наголошується, що контракт на коксовий комплекс для металургійного заводу, підписаний у Мумбаї, є на сьогодні наймасштабнішим контрактом, підписаним міжнародним консорціумом.

"Це вже другий міжнародний тендер у 2011 році, в якому консорціум виходить переможцем у важкій конкурентній боротьбі з китайськими і європейськими виробниками", - додали в Укріндустрії.

Тим часом, будівництво коксохімічного комплексу займе 33 місяці. Компанія планує початися експлуатацію коксової батареї вже у 2014 році. Більше трьох років тому тодішній міністр сталі Рам Вілас Пасван заклав наріжний камінь для металургійного комбінату. Спочатку вартість всього проекту будівництва металургійного комбінату була оцінена у $3,1 млрд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь