Переключиться на мобильную версию

У когось полетить голова: Янукович пригрозив жорсткими заходами за зрив Кіотської програми

Назад к разделу Финансы
Президент України Віктор Янукович попередив прем'єр-міністра України Миколи Азарова та першого віце-прем'єра Андрія Клюєва про відповідальність за виконання програми за Кіотським протоколом.
Янукович вимагає виконати Кіотську програму
Янукович вимагає виконати Кіотську програму
president.gov.ua

"Андрію Петровичу (Клюєв - ред.), Миколо Яновичу (Азаров - ред.), разом, найближчим часом я застерігаю вас, якщо буде зірвана у нас Кіотська програма, у когось полетить голова. Застерігаю: подивіться уважно по кожному регіону , як працює цей механізм. Переконаний, що нас це не задовольняє", - заявив глава держави на засіданні Ради регіонів.

Говорячи про роль місцевих органів влади щодо виконання Україною міжнародних зобов'язань, Янукович зажадав від регіональних керівників активної участі у рішенні цієї програми.

Як відомо, нещодавно Кабінет міністрів доручив Державному агентству екологічних інвестицій передати одиниці скорочення викидів (парникові квоти) на 6,712 млн тонн країнам-покупцям - Великобританії, Іспанії та Швейцарії.

Скорочення викидів парникових газів було досягнуто на ВАТ Алчевський металургійний комбінат і ТОВ Інфокс за рахунок реалізації проектів спільного впровадження до початку першого періоду дії Кіотського протоколу (до 2008 року).

Кабміну 7 вересня доручив Держекоінвестицій передати одиниці скорочення викидів (парникові квоти) на 7,5 млн тонн ряду держав та уповноважених ними покупців. Зокрема квоти на викид 31,732 тис. тонн парникових газів будуть передані Нідерландам, 527,934 тис. тонн - Швейцарії, 569,778 тис. тонн - Великобританії.

У 2009 році сукупні викиди парникових газів в Україні склали 374 млн тонн - 40,18% від базового рівня 1990 року. При цьому найбільшу частину сукупних викидів парникових газів сформував енергетичний сектор (69%, або 258,7 млн тонн).

Кіотський протокол, який набув чинності 16 лютого 2005 року, дозволяє продавати і купувати квоти на викиди парникових газів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь