Переключиться на мобильную версию

Це не наш вибір. Росія підтверджує готовність судитися з Україною з газового питання

Назад к разделу Финансы
У Москві підтверджують, що готові будуть відстоювати позицію щодо газу з України у будь-якому судовому органі.

"Вибір на користь судового рішення, якщо такий буде зроблений українською стороною, це не наш вибір. Як говорила прес-секретар президента, пані Тімакова, ми готові: будемо відстоювати нашу позицію в будь-якому судовому органі", - сказав офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич.

Відзначимо, що прес-секретар президента РФ Наталія Тімакова заявила 3 ​​вересня, що газовий договір між Росією та Україною "підлягає безумовному виконанню і не може бути переглянутий в односторонньому порядку".

"Росія готова відстоювати свою позицію за договором у будь-якій судовій інстанції і буде діяти строго з положеннями цього документа", - сказала вона.

5 вересня глава МЗС РФ Сергій Лавров сказав, що Росія готова відстоювати свою позицію з газової проблематики з Україною в будь-якому міжнародному суді.

Тим часом, напередодні Інтерфакс-Україна з посиланням на високопоставлене джерело в МЗС Росії повідомило, що в Москві воліли б уникнути винесення газового питання з Україною в міжнародні суди.

Нагадаємо, що про намір почати судові процедури щодо розриву газової угоди з Росією заявив наприкінці серпня прем'єр-міністр України Микола Азаров. Потім ця теза була неодноразово повтореною українськими керівниками.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь