Переключиться на мобильную версию

Огляд готельної нерухомості: Міста, що приймають Євро-2012, не відповідають заявленим вимогам

Назад к разделу Финансы
Значний вплив на активний розвиток сегмента готельної нерухомості надає Євро-2012, за вимогами організаторів якого, міста, що прийматимуть даний чемпіонат (Київ, Харків, Донецьк, Львів), повинні бути забезпечені визначеною кількістю готельних номерів у рі.
Найуспішнішим для готельної індустрії був 2009 рік
Найуспішнішим для готельної індустрії був 2009 рік
Фото Корреспондент

Однак, як повідомили Корреспондент.biz в компанії Ernst & Young, наразі приймаючі міста не відповідають заявленим вимогам.

Експерти дійшли висновку, що в першому півріччі 2011 року кількість об'єктів готельної нерухомості на столичному ринку не змінилася, введення в експлуатацію нових об'єктів не зафіксовано.

Між тим, в огляді нагадується, що в 2010 році у Києві було введено в експлуатацію тільки один готель - Royal City Hotel, (готельний оператор Royal Hotels and Spa Resorts). У цілому, раніше на 2010 рік планувалося ввести в дію більш як 5 об'єктів готельної нерухомості, але в результаті припинення їх будівництва, терміни реалізації даних проектів було перенесено.

За кількістю введених об'єктів, говориться в огляді, найуспішнішим для готельної індустрії був 2009 рік, незважаючи на те, що наслідки світової фінансової кризи були найбільш відчутними.

Таким чином, додали фахівці, ринок столиці у 2009 році поповнився трьома об'єктами готельної нерухомості, а саме, п'ятизірковим готелем InterContinental, бутік-готелем City Park Hotel Kiev, а також арт-готелем Баккара, і нова пропозиція сумарно склала більш ніж 500 готельних номерів, що є найвищим показником за останні кілька років.

У цілому, зазначають в Ernst & Young, за підсумками першого півріччя 2011 року на ринку готельної нерухомості Києва представлено більш ніж 140 об'єктів готельного типу, загальний номерний фонд яких перевищує 10 000 номерів.

На момент аналізу в Києві функціонують три готелі під міжнародним управлінням - InterContinental, Hyatt Regency, Radisson Blu, інші готелі перебувають під місцевим управлінням.

Зокрема, з національних компаній слід згадати компанію Premier International, готельного оператора створеного для об'єднання українських готелів середнього та високого класу, яка складається на сьогоднішній день з готельних мереж Premier hotels (готелі класу люкс) і Accord hotels (бізнес - готелі середнього рівня). Київський готель Прем'єр Палас, що входить у готельну мережу Premier hotels, готелі Баккара і Русь - в Accord hotels.

В огляді говориться, що до кінця 3 кварталу 2011 року планується відкриття готелю під міжнародним управлінням середньої категорії Ibis (французька готельна корпорація Accor hotels). Таким чином, у найближчому майбутньому в Києві буде функціонувати чотири міжнародні готельні оператори.

Крім того, до кінця року планується відкриття чотиризіркового готелю під місцевим управлінням Предславинський. Але, зазначається в огляді, основна частина нових готелів у столиці, як очікується, з'явиться в 2012 році, до початку Євро-2012.

Також ведуться роботи з реконструкції існуючих готелів Спорт і Братислава, які після реконструкції повинні відповідати рівню 4 зірки. Крім того, значна кількість проектів у сфері готельної нерухомості перебуває на стадії розробки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь