Переключиться на мобильную версию

Ми повинні переосмислити світовий порядок: мільярдер Пінчук бачить Україну в майбутньому "країною-тигром"

Назад к разделу Финансы
Сьогодні необхідно переосмислити поняття "країн-тигрів", заявив, відкриваючи 8-му щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії, засновник і член правління YES, український мільярдер і меценат Віктор Пінчук.
Пінчук назвав головні виклики, які стоять зараз перед країною
Пінчук назвав головні виклики, які стоять зараз перед країною
АР

"Сьогодні необхідно виростити нове плем'я "країн-тигрів", які не тільки швидкі і сильні, але ще й хитрі, як лисиці, і мудрі, як змії", - сказав він, додавши, що сподівається, що Україна, яка має великий вплив глобальних викликів і внутрішньої ситуації, може і повинна стати таким "тигром" нового покоління".

Також український бізнесмен сказав, що сьогодні, як ніколи раніше, людина, країна і міжнародне співтовариство повинні бути швидкими, сильними і розумними для того, щоб ефективно протистояти глобальним викликам, які виникають на всіх напрямках і мультиплікуються на якісно новому рівні.

"Ми повинні переосмислити світовий порядок, який ми знаємо, - наголосив він. - Євросоюз відчуває велику напругу. Арабський світ змінюється радикально, і ми не цілком розуміємо, в якому напрямку. Американська економічна модель піддається перегляду. Китай та Індія зростають стрімко, але чи є їх моделі зростання стійкими?"

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

"Екологічні та технологічні катастрофи загрожують нашому звичному способу життя. А сучасні комунікаційні технології підсилюють швидкість змін", - додав він.

Всі ці виклики, зазначив Пінчук, впливають на всіх нас на глобальному і національному рівнях. І відповідь на них також ідентична для всіх рівнів: "Якщо ви хочете бути сильним і динамічним, ви повинні розвиватися дуже динамічно в динамічний час змін".

Нагадаємо, що 8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, пройде з 15 по 18 вересня 2011 р. у Лівадійському палаці Ялти. Журнал Корреспондент і інтернет-видання Корреспондент.net візьмуть участь у восьмому саміті YES як медіа-партнери.

Нагадаємо, що, на думку авторитетного американського журналу Forbes, Віктор Пінчук - друга найбагатша людина в Україні після Ріната Ахметова. За даними видання, він володіє активами на суму 3,3 млрд. Він ділить 336 місце в світовому рейтингу ще з десятьма світовими мільярдерами.

Як повідомлялося, у рейтингу Золота сотня найбагатших українців журналу Корреспондент, Віктор Пінчук посів четверте місце з активами у $ 5,9 млрд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь