Переключиться на мобильную версию

Економіка України за вісім місяців зросла на 5%

Назад к разделу Финансы
Зростання валового внутрішнього продукту України в січні-серпні 2011 року до аналогічного періоду 2010 року перевищило 5,0 відсотків, повідомив перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв у ході прес-конференції на 8-ій щоріч.
У 2010 році українська економіка почала відновлюватися і в цілому за рік ВВП зріс на 4,2 відсотка
У 2010 році українська економіка почала відновлюватися і в цілому за рік ВВП зріс на 4,2 відсотка
Корреспондент

"Вважаємо, що це ще не дуже добре, тому що за кризу ВВП впав на 15 відсотків. Сподіваюся, що до кінця року ВВП вийде на докризовий рівень", - сказав Клюєв.

Державна служба статистики публікує тільки квартальні показники динаміки ВВП, згідно з якими у другому кварталі 2011 року темпи зростання ВВП сповільнилися в річному вираженні до 3,8 відсотка з 5,3 відсотка в першому кварталі.

Раніше в серпні прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що, за оцінками уряду, за сім місяців 2011 року збільшення ВВП склало приблизно 5,0 відсотків, тоді як за підсумками року очікується зростання на 4,7 відсотка.

Наприкінці минулого місяця Нацбанк повідомив, що за його оцінкою, зростання валового внутрішнього продукту України в липні 2011 року до аналогічного місяця минулого року склало 7,5 відсотка. 

У 2010 році українська економіка почала відновлюватися і в цілому за рік ВВП зріс на 4,2 відсотка після рекордного падіння на 14,8 відсотка в кризовому 2009 році.

У середу Азаров повідомив, що уряд України при підготовці проекту закону про держбюджет на 2012 рік орієнтувався на прискорення темпів зростання валового внутрішнього продукту до рівня 5,5 відсотка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь