Переключиться на мобильную версию

Українська влада засумнівалася в здатності СНД створити зону вільної торгівлі

Назад к разделу Финансы
Україна готова підписати угоду про створення зони вільної торгівлі з країнами-членами СНД, однак постійні відстрочки з її підписанням викликають сумніви в здатності Співдружності створити таку зону, вважає перший віце-прем'єр України Андрій Клюєв.
Азаров розповів про зону вільної торгівлі в СНД
Азаров розповів про зону вільної торгівлі в СНД
Фото прес-служби Президента

"Мені цікаво, чи буде ця угода колись підписана... Я думаю, навряд чи", - сказав він, виступаючи в п'ятницю на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє.

Разом з тим Клюєв нагадав, що Угода була готова до підписання 2 місяці тому на засіданні глав урядів, однак знову зірвалася.

Як повідомлялося, раніше російська влада заявляла, що Україна готова підписати з Росією єдиний договір про зону вільної торгівлі.

Нагадаємо, що 7 червня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна вивчить можливість приєднання до деяких проектів, які реалізовуватимуться в рамках Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

"Ми повинні вивчити весь договірний матеріал Митного союзу і подивитися, до яких конкретно угод ми можемо приєднатися для того, щоб полегшити умови торгівлі", - сказав Азаров.

* * *

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською  стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, пройде 15 по 18 вересня 2011 р. у Лівадійському палаці Ялти. Журнал Корреспондент та інтернет-видання Корреспондент.net візьмуть участь у восьмому саміті YES як медіа-партнери.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь