Переключиться на мобильную версию

Голова найбільшого у світі виробника нікелю, якого охорона не пропустила на форум за участю Путіна, більше не має наміру фінансувати захід

Назад к разделу Финансы
У зв'язку із прийнятими безпрецедентними заходами з безпеки, на пленарне засідання в рамках Міжнародного економічного форуму, який відкрився сьогодні в Сочі, не зміг потрапити голова ВАТ ГМК Норільський нікель Володимир Стржалковський.
Норільський нікель є бронзовим спонсором форуму
Норільський нікель є бронзовим спонсором форуму
nornik.ru

Як передає РБК, топ-менеджеру не вдалося переконати охорону в тому, що він є керівником Норнікеля і однією з головних дійових осіб форуму.

У зв'язку з цим обурений Стржалковський покинув прилеглу до форуму територію, перед цим попросивши журналістів передати організаторам заходу, що більше не має наміру фінансувати його.

Водночас на форум за участю прем'єра Володимира Путіна не могли потрапити віце-прем'єр РФ Ігор Сечин та міністр енергетики Росії Сергій Шматко.

Представницьку делегацію у складі близько десяти чоловік (серед них був і голова ВАТ НК Роснафта Едуард Худайнатов) затримали на контрольно-пропускному пункті біля одного з основних входів на форум.

Після тривалих переговорів із представниками охорони та дзвінків по мобільному телефону, зроблених представником з оточення високопоставлених чиновників, делегацію все ж таки пропустили.

Зазначимо, що після даного інциденту пост охорони на цій ділянці був знятий, і на територію, де проходить захід, змогли пройти журналісти та інші учасники із жовтими бейджами учасників форуму (червоний бейдж дає його власникові право безперешкодного проходу на форум в будь-який час).

Нагадаємо, що ГМК Норільський нікель, найбільший у світі виробник нікелю і паладію та один із найбільших виробників платини й міді, є бронзовим спонсором форуму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь