Переключиться на мобильную версию

В Україні істотно знизився рівень шахрайства з платіжними картками

Назад к разделу Финансы
Глава департаменту з управління ризиками Visa Inc. Еллен Річі заявила, що з кінця 2008 року рівень шахрайських операцій із платіжними картками Visa в Україні знизився у шість-сім разів.
Рівень шахрайських операцій із платіжними картками Visa в Україні знизився
Рівень шахрайських операцій із платіжними картками Visa в Україні знизився
Фото Наталії Кравчук / Корреспондент

"Загальна тенденція для України - зниження рівня шахрайських операцій за операціями з використанням міжнародних платіжних карт Visa. На сьогодні цей рівень складає $ 0,01 на $ 100 операцій за картками, тоді як наприкінці 2008 року - $ 0,06-0,07 на $ 100" , - сказала вона.

За словами Річі, за даними на березень 2011 року, 9% шахрайських операцій із платіжними картками Visa в країні припадало на загублені або вкрадені платіжні карти, 38% - на розрахунки в мережі інтернет, 53% становили випадки підробки платіжних карт.

Крім того, вона повідомила, що з 1992 року по теперішній час у світі рівень шахрайських операцій знизився з $ 0,18 до $ 0,05 на $ 100 операцій з картками.

Глава департаменту з управління ризиками Visa зазначила, чим глибше проникнення чип-карт на ринок, тим менше випадків шахрайства, пов'язаних з підробкою. Нині, за даними Visa Inc., в Україні чипові картки складають до 10% карт цієї платіжної системи. При цьому 97% банкоматів і терміналів у країні можуть приймати такі платіжні карти.

У серпні повідомлялося, що в другому кварталі кількість активних платіжних карт в Україні зросла на 7,4% - до 32,066 млн  штук.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь