Переключиться на мобильную версию

Колесніков: Україні треба поставити на машинобудування, АПК і туризм

Назад к разделу Финансы
Найбільший потенціал розвитку в Україні мають три кластери: машинобудування, сільське господарство і туризм, заявив віце-прем’єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков на 8-ій Ялтинській щорічній зустрічі Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутн.
Колесников вважає, що треба ставити на машинобудування
Колесников вважає, що треба ставити на машинобудування
Фото прес-служби Кабміну

"Усі три кластери вимагають значних інвестицій в інфраструктуру", – сказав він.

Б.Колесников уточнив, що в машинобудуванні слід зробити акцент на локалізації виробництва. "Не треба утримувати радянські мілітаризовані інститути", – додав він.

Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)

За його словами, потенціал зростання в сільському господарстві пов’язаний з тим, що населення світу зростає швидше, ніж виробництво аграрної продукції. Український потенціал у цьому секторі пов’язаний з неефективним використанням землі і відсталими агротехнологіями, зазначив Б.Колесников.

Він підкреслив, що Україна може збільшити урожай зернових удвічі з 50 млн тонн на рік, і цьому сприятиме земельна реформа, ініційована президентом, яка дозволить землі знайти реальних господарів.

Щодо туризму, віце-прем’єр вказав на приклад Туреччини, яка в 1982 році прийняла спеціальний закон про туризм. "Ми готуємо закон про туризм, ми взяли найкраще з турецького закону: він міститиме найліберальніші можливості для інвесторів", – повідомив Колесніков.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь