Переключиться на мобильную версию

Сьогодні глава Мінфіну Греції попросить кредиторів надати країні обіцяні 8 млрд євро

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 19 вересня, міністр фінансів Греції Євангелос Венізелос проведе телефонну конференцію з представниками Євросоюзу, МВФ і Європейського ЦБ, щоб домовитися з ними про виділення Афінам чергового кредитного траншу в розмірі 8 млрд євро.
Греція хоче домовитися з кредиторами
Греція хоче домовитися з кредиторами
AP

Як повідомляє Financial Times, на вихідних міністрам фінансів єврозони, котрі зібралися в Польщі, не вдалося дійти єдиної думки по жодному з розглядуваних питань, через що рішення про виділення Греції нового траншу відклали. Багато кредиторів зажадали, щоб Афіни скоротили 100 тисяч робочих місць в держапараті з метою скоротити дефіцит бюджету.

У неділю уряд Греції провів позачергове засідання, щоб обговорити нові заходи, необхідні для зниження дефіциту і досягнення раніше узгоджених із кредиторами показників. За підсумками засідання міністр фінансів країни Венізелос пообіцяв прийняття нових кроків, узгоджених із кредиторами.

При цьому, як зазначає The Wall Street Journal, він сказав, що кредитори "погрожують" Греції і "принижують" її своїми вимогами щодо скорочення витрат, які ведуть до масових звільнень бюджетників.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь