Переключиться на мобильную версию

Міністр фінансів Греції закликав не робити з країни жертовне ягня

Назад к разделу Финансы
Міністр фінансів Греції Євангелос Венізелос заявив, що Афіни не повинні стати жертовним ягням в контексті боргової кризи в Європі.
Венізелос не радить звинувачувати у всіх проблемах Грецію
Венізелос не радить звинувачувати у всіх проблемах Грецію
АР

Як повідомляє Бі-бі-сі, Венізелос зазначив, що міжнародні та європейські організації використовують Грецію як "легке виправдання", щоб приховати "брак власної компетентності в боротьбі з кризою".

У заяві глави Мінфіну сказано, що Європа і МВФ не змогли дати чітку і повну відповідь на нападки на євро. При цьому Греція була піддана "шантажу і приниженням".

Венізелос, втім, визнав, що його країні потрібно прийняти дуже складні рішення. "Якщо ми хочемо стабілізувати ситуацію, якщо ми хочемо запобігти дефолту, якщо ми хочемо залишитися в ядрі єврозони, якщо ми хочемо, щоб країну більше не шантажували і не принижували - тому що жоден громадянин не повинен миритися з приниженням своєї країни - нам потрібно прийняти великі стратегічні рішення як частину нашої національної стратегії ", - зазначив міністр.

За його словами, Греція має досягти фіскальних цілей, поставлених на цей і наступний рік, досягти профіциту бюджету якомога раніше і зробити економіку більш конкурентоспроможною.

Зазначимо, що сьогодні повинні пройти переговори грецької влади з кредиторами, спрямовані на те, щоб переконати останніх надати Афінам черговий транш кредиту у розмірі 8 млрд євро, без яких уже в жовтні Греція буде змушена оголосити дефолт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь