Переключиться на мобильную версию

Експерт назвав причину перенесення термінів приватизації енергетичних компаній

Назад к разделу Финансы
Уряд планує оголосити про приватизацію електроенергетичних компаній до кінця 2011 року. Цю інформацію підтвердив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.
Експерт: Кабмін ще не погодив умови приватизації енергокомпаній
Експерт: Кабмін ще не погодив умови приватизації енергокомпаній
АР

Відповідно до раніше оголошеного плану приватизації, Фонд держмайна України мав розпочати публікацію умов конкурсів ще в серпні, щоб продати 11 енергогенеруючих та енергопостачальних компаній до кінця року, розповів Денис Саква, старший аналітик Dragon Capital.

Незважаючи на те, що Андрій Клюєв основною причиною перенесення термінів приватизації назвав ситуацію на світових фінансових ринках, експерт вважає, що причиною стали тривалі переговори між потенційними покупцями та урядом щодо умов продажу.

"До цього часу не були оголошені ні стартові ціни пакетів акцій, які виставляються на продаж , ні інвестиційні зобов'язання, у зв'язку з чим ми вважаємо, що переговори між ФДМ і потенційними інвесторами ведуться головним чином з цих двох питань", - пояснив Денис Саква.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням Кабміну, приватизація Західенерго (45% акцій) і Дніпроенерго (25% акцій) повинна відбутися вже в 2011 році. Головним претендентом на купівлю державних пакетів акцій виступає корпорація ДПЕК, яка вже володіє 25% і 47,6% акцій в цих підприємствах.

У результаті приватизації компанії галузі зможуть отримати доступ до фінансування для реалізації програм модернізації. Початок приватизаційного процесу також стане спекулятивним фактором зростання акцій енергетиків, вважають експерти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь