Переключиться на мобильную версию

Податкова заявила, що виграє у судах 95% справ

Назад к разделу Финансы
Зі всіх справ, розглянутих судами у 2011 році, на користь органів податкової служби прийнято 56 тис. рішень - 94,6% від загальної кількості позовів, пов’язаних з податковою сферою, повідомив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко.
Податкова заявила, що виграє у судах 95% справ
Податкова заявила, що виграє у судах 95% справ
АР

Як повідомляється, чиновник заявив, що цього року суди постановили стягнути з порушників податкового законодавства на користь держави 26,8 млрд. грн.

Водночас, зазначив податківець, загальна чисельність судових справ за участю ДПС зменшилася на 19,2 тисяч позовів (на 12%).

"Ми поставили на перше місце якість, а не кількість. Якщо ми йдемо до суду, то повинні йти з аргументованими, безперечними, переконливими позовами. Для цього ретельно вивчається як законодавство, так і практика його тлумачення суддями", - сказав Клименко. Крім того, пояснив він, досудовому вирішенню ситуацій, що виникають у відносинах між платниками податків і органами, зараз приділяється значно більше уваги, ніж раніше.

Також Клименко додав, що податківці найчастіше звертаються до суду з позовами про припинення діяльності підприємця або юридичної особи, великий відсоток складають також справи про стягнення податкової заборгованості.

Платники, у свою чергу, використовують законодавчу можливість оскаржити донарахування і штрафні санкції по ПДВ і податку на прибуток, резюмував чиновник.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь