Переключиться на мобильную версию

Влада Білорусі підвищує ціни на хліб, молоко і м'ясо

Назад к разделу Финансы
У Білорусі з 20 вересня збільшено граничні максимальні відпускні ціни на хліб, молочну продукцію і м'ясо.

Це рішення міститься в постанові Мінекономіки N153 від 19 вересня 2011 року.

Згідно з документом, відпускні ціни на хліб житній та житньо-пшеничний, батони і хлібці з пшеничного борошна нездобні розважуванням 300 г і більше збільшуються на 10%.

Також на 10% збільшено граничні ціни на пастеризоване коров'яче молоко і кефір з коров'ячого молока (жирністю до 3,5% включно), сметану (жирністю до 25% включно), сир (жирністю до 9% включно) без смакових добавок та наповнювачів.

Крім того, на 20% збільшуються максимальні відпускні ціни на яловичину і свинину в тушах, напівтушах і четвертинах.

Раніше відпускні ціни на хліб і молочну продукцію підвищувалися на 5% на початку вересня, на м'ясо - в кінці серпня на 10%.

Мінекономіки раніше заявляло, що Білорусь буде поступово підвищувати ціни на споживчі товари до рівня країн-партнерів по ЄЕП (Росія та Казахстан) з метою усунення наявного диспаритету.

За даними Белстата, інфляція в Білорусі в серпні поточного року порівняно з липнем склала 8,9%, з груднем 2010 року - 53,6%. Річна інфляція в серпні 2011 року порівняно з серпнем 2010 року склала 60,7%.

Уряд Білорусі прогнозував, що в 2011 році інфляція не перевищить 7,5-8,5%. Згодом річний прогноз через девальвацію був збільшений до 55%.  

Наразі Мінекономіки має кілька макросценаріїв на 2011 рік, кожен з яких передбачає тризначний рівень інфляції за підсумками року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь