Переключиться на мобильную версию

Лукойл сконцентрував контрольний пакет акцій Vanco International

Назад к разделу Финансы
Інвестиційно-фінансовий дім Капітал (Росія), пов'язаний з російською групою Лукойл, сконцентрував більш ніж 50% компанії Vanco International Ltd (Бермудські острови), з якою за підсумками конкурсу в 2007 році уряд України укладав угоду про розподіл продук.
Раніше 100% Vanco International володіла Vanco Energy Company
Раніше 100% Vanco International володіла Vanco Energy Company
vancoenergy.com

Про це сказано в списку афілійованих осіб ТОВ Управляюча компанія Капітал (Росія), оприлюдненому на офіційному веб-сайті ІФД Капітал.

Згідно з документом, безпосереднім власником частки Vanco International Ltd є Nexdale Limited (Кіпр), афілійована з інвестиційно-фінансовим домом. Раніше 100% Vanco International володіла Vanco Energy Company (США).

Крім того, ІФД Капітал через Reserve Invest Holding (Cyprus) Limited також володіє часткою і в основній компанії групи Vanco - Vanco Overseas Energy Limited (Кіпр).

***

У 2006 році компанія Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і в жовтні 2007 року уклала з Кабінетом міністрів України угоду про розподіл продукції, яка видобуватиметься в межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря.

Пізніше Vanco International передала всі права та обов'язки за УРП компанії Vanco Prykerchenska.

25 квітня 2008 року Мінприроди анулювало ліцензію компанії Vanco Prуckerchenska Ltd. на користування надрами.

21 травня 2008 Кабмін прийняв рішення про односторонній вихід з угоди з компанією Vanco про розподіл продукції.

17 липня 2008 року компанія Vanco Prуckerchenska почала арбітражний процес проти України відповідно до вимог Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм (Швеція) щодо конфлікту з УРП.

До теперішнього часу в Україні було укладено лише одну угоду про розподіл продукції.

У липні 2010 року держава Україна і компанія Vanco Prуckerchenska призупинили арбітражний процес у Стокгольмському арбітражному суді і почали переговори, метою яких є мирне врегулювання спору щодо Угоди про розподіл продукції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь