Переключиться на мобильную версию

EuroLOT відкриває з 22 жовтня авіарейс Вінниця - Краків - Варшава

Назад к разделу Финансы
Авіакомпанія EuroLOT (Польща) має намір відкрити регулярний авіарейс Вінниця-Краків-Варшава з 22 жовтня.
Ціна квитка не перевищуватиме 1 тис. гривень
Ціна квитка не перевищуватиме 1 тис. гривень
eurolot.com

Про це йдеться у відповідному меморандумі, підписаному українською та польською сторонами, текст якого мають Українські Новини.

Зокрема чотиристоронній меморандум у вівторок підписали заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Барецький, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк, голова Вінницької міської ради Володимир Гройсман та голова правління компанії EuroLOT Маріуш Дабровський.

Документ передбачає відкриття регулярних чартерних авіарейсів між аеропортом Вінниця і польськими аеропортами Краків і Варшава з періодичністю не менше 2 разів на тиждень.

За словами Гройсмана, відкриття цього авіарейсу за рахунок широких транзитних зв'язків польських аеропортів дозволить жителям Вінницької області потрапити у більш ніж 40 країн світу.

"Внутрішньоєвропейські ціни на авіасполучення на сьогоднішній день є дешевшими, ніж ті, що пропонуються з України, тому жителі Вінниці та Вінницької області, заощаджуючи гроші на цих перельотах, будуть витрачати набагато менше часу за рахунок трансферу у Вінницький аеропорт", - сказав він.

Мер Вінниці додав, що очікувана вартість квитків на цей авіарейс буде нижчою вартості залізничного квитка між Вінницею та Краковом, і не перевищуватиме 1 тис. гривень.

Авіакомпанія EuroLOT, що є дочірнім підприємством державної компанії LOT Polish Airlines (Польща), займається пасажирськими авіаперевезеннями середньої та короткої дальності в Європі.

EuroLOT володіє флотом з 17 літаків: 14 літаків марки ATR42 і ATR72 (місткістю від 40 до 75 пасажирів), а також 3 літаки Embraer 175 (до 90 пасажирів).

Як повідомлялося раніше, 19 червня авіакомпанія Sky Wings (Греція) розпочала регулярні авіарейси між Вінницею і Тіватом (Чорногорія), що здійснювалися по неділях до 11 вересня 100-місними літаками BAe Avro RJ1H.

У жовтні 2010 року польська авіакомпанія Jet Air відкрила чартерні авіарейси між Лодзю (Польща) та Вінницею.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь