Переключиться на мобильную версию

Член королівської родини Катару став новим гендиректором Аль-Джазіри

Назад к разделу Финансы
Новим генеральним директором телеканалу Аль-Джазіра стане член королівської династії Катару шейх Ахмад бен Джасім Аль Тані.
Член королівської родини Катару очолив Аль-Джазіру
Член королівської родини Катару очолив Аль-Джазіру
aljazeera.net

За даними британської газети Guardian, новий голова Аль-Джазіри займає один з керівних постів в компанії Qatargas, яка є найбільшим у світі виробником зрідженого газу.

На цій посаді він змінить Вадаха Ханфара, який оголосив сьогодні, що залишає посаду, яку обіймав вісім років. Палестинець за походженням, Ханфар багато років віддав журналістиці і зараз є однією з найбільш помітних фігур в арабській медіаіндустрії.

У своєму прощальному зверненні до співробітників телеканалу, він сказав, що виконав поставлене перед собою мету - під його керівництвом Аль-Джазіра стала одним з найбільш авторитетних ЗМІ у світі.

Озираючись назад, Ханфар, який встиг попрацювати кореспондентом телеканалу в Африці, Афганістані та Іраку, зізнається, що цей вид діяльності багато чому його навчив. У першу чергу, він дозволив йому оцінити важливість свободи преси.

"Державні мас-медіа використовувалися в основному для пропаганди та дезінформації. В таких умовах люди, можливо, сумнівалися, що Аль-Джазіра виконає свою обіцянку і сповідуватиме незалежну журналістику. Нам вдалося приємно здивувати їх, перевершивши всі очікування", - написав Ханфар у своєму зверненні до колег.

Він нагадав, що в 2004 році саме Аль-Джазіра показала перші відеокадри цунамі в Азії. У поточному році телеканал активно висвітлював революційні події на Близькому Сході, до яких була прикута увага мільйонів людей у всьому світі.

"Висвітлення цих революцій триває, і ми продовжимо повідомляти про боротьбу молоді за свою гідність і свободу і звільнення від тиранії та диктатури", - сказано в посланні.

Ханфар подякував своїм колегам за вісім років спільної роботи, відзначивши їх високий професіоналізм та рівень знань. Він також висловив вдячність персоналу телеканалу і його аудиторії.

На думку низки аналітиків, відставка Ханфара може бути пов'язана з публікацією Wikileaks конфіденційних повідомлень посольства США в Досі, де базується телеканал, які свідчать про те, що гендиректор відповів згодою на прохання з Вашингтона видаляти з сайту телеканалу контент, який "непокоїть" США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь