Переключиться на мобильную версию

Економіка Німеччини підтвердила свою кредитоспроможність - Fitch

Назад к разделу Финансы
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) найбільшої європейської економіки - Німеччини - в іноземній і національній валюті, а також стелю за рейтингами на рівні ААА, короткостроковий РДЕ - F1,.
Безробіття в країні зменшується протягом 26 місяців поспіль
Безробіття в країні зменшується протягом 26 місяців поспіль
АР

"Підтвердження рейтингу Німеччини відображає довгострокову (високу - ред.) кредитоспроможність і сильні показники економічного зростання на рівні 3,5% в 2010 році, що пішли за різким спадом ВВП у 2009 році.

Сильні показники (економічного зростання) очікуються і в 2011 році, незважаючи на слабке зростання в другому кварталі, що спостерігалося на тлі тимчасових факторів", - наводяться в релізі слова директора департаменту суверенних рейтингів Fitch Марії Малас-Мруе.

Крім високих темпів зростання економіки, позитивним для рейтингів є збільшення зайнятості населення країни. Безробіття зменшується протягом 26 місяців поспіль, досягнувши в червні 7% - найнижчого рівня з часів об'єднання ФРН і НДР.

Німеччина продовжує зберігати статус надійної економіки, залучаючи значний обсяг іноземних інвестицій (42% від ВВП в 2010 році).

Водночас, на думку Fitch, боргова криза єврозони залишається головним фактором, що впливає на стабільність економіки країни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь