Переключиться на мобильную версию

Азаров відзвітував про скорочення дефіциту бюджету з 18% до 5% ВВП

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр Микола Азаров оцінив дефіцит державного бюджету в 2011 році у 5% ВВП.

Відкриваючи засідання уряду, Азаров заявив: "Зараз, коли найбільші економіки світу перебувають в невизначеності, ми скоротили бюджетний дефіцит з 18% ВВП до 5% сьогодні і до 2,5% - в 2012 році".

Прем'єр зазначив, що почався процес скорочення зовнішніх запозичень, що є надійним фундаментом для розвитку економіки.

Азаров також повідомив, що Україна вперше за останні роки поліпшила свої позиції в рейтингу конкурентоспроможності, який оприлюднив Світовий економічний форум.

"Україна вперше за останні роки поліпшила свої позиції в рейтингу на сім пунктів", - наголосив прем'єр. На його думку, поліпшення позиції України в цьому рейтингу відбулося завдяки оздоровленню макроекономічної ситуації.

"Тут зростання становить відразу 20 пунктів. Це серйозна підтримка нашого курсу, ми на правильному шляху", - сказав глава уряду.

Азаров додав, що не обіцяє миттєвих результатів тут і зараз, але впевнений в тому, що політика скорочення бюджетного дефіциту і одночасно модернізація економіки разом з дерегуляцією і подоланням корупції є зеленим світлом для інвесторів.

Прем'єр наголосив, що для реформ потрібен час і терпіння, а їх основою є стабільна політика.

Нагадаємо, вчора прем'єр-міністр України заявив, що бюджет на 2012 рік, який його уряд передав до парламенту, повністю збалансований.

Раніше повідомлялося, що в проекті держбюджету на 2012 рік, який Кабмін вже передав до Верховної Ради, загальний обсяг запозичень за рік передбачено на рівні 91,8 мільярда гривень ($ 11,5 млрд). Таким чином, наступного року уряд планує взяти в борг більше, ніж у цьому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь