Переключиться на мобильную версию

Міністр фінансів Греції заявив, що гравці на фінансових ринках шантажують Афіни

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 21 вересня, міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос заявив, що його країна піддалася шантажу з боку фінансових ринків, де інвестори по-різному реагують на новини, що надходять з Афін.
Венізелос вважає, що Грецію шантажують
Венізелос вважає, що Грецію шантажують
AP

Як повідомляє Reuters, міністр також зазначив, що Європа не бореться з економічною кризою так швидко і рішуче, як того вимагає ситуація.

У той же час, за його словами, Греція не змогла б приводити фінансову систему в порядок без контролю з боку кредиторів, у тому числі Єврокомісії, ЄЦБ і МВФ.

Як повідомлялося, 19 вересня Евангелос Венізелос заявив, що Афіни не повинні стати жертовним ягням в контексті боргової кризи в Європі. Він зазначив, що міжнародні та європейські організації використовують Грецію як "легке виправдання", щоб приховати "брак власної компетентності в боротьбі з кризою".

У заяві глави Мінфіну сказано, що Європа і МВФ не змогли дати чітку і повну відповідь на нападки на євро. При цьому Греція була піддана "шантажу і приниженням".

Учора, 20 вересня, уряду Греції довелося спростовувати інформацію про те, що в країні планується провести референдум, на якому жителі нібито повинні були вирішити, чи відмовлятися від валюти євро. Чутки, розповсюджені раніше в ЗМІ, спростував прес-секретар уряду Греції.

Сьогодні грецька ділова газета Нафтемпорікі написала, що влада готує новий пакет заходів економії для стабілізації бюджету, який буде "виключно жорстким". За даними видання, Евангелос Венізелос і трійка кредиторів (ЄС, Європейський центральний банк і МВФ) завершили у вівторок ввечері дводенний марафон телеконференції щодо бюджетних проблем Греції.

Для отримання в жовтні чергового 8-мільярдного траншу кредитної підтримки грецька влада зобов'язалися вжити додаткових заходів, щоб виконати узгоджену з кредиторами програму скорочення дефіциту.

За даними ділової преси, мова йде про масові звільнення в державному секторі - до 200 тисяч чоловік до 2015 року. При цьому урізання зарплат в держсекторі може скласти до 40% на додаток до вже проведених скорочень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь