Переключиться на мобильную версию

Віце-спікер Держдуми РФ: Зниження ціни на газ для України суперечить інтересам російського народу

Назад к разделу Финансы
Зниження ціни на газ для України суперечить інтересам росіян. Про це заявив віце-спікер Держдуми РФ, президент Російського газового товариства Валерій Язєв сьогодні у Москві.

"Я переконаний, що ми повинні відстоювати свої інтереси і свою позицію, і можемо скрізь довести, що вона розумна й обґрунтована, справедлива, в першу чергу для російського народу. Йти на поступки в ціні - значить недоотримувати прибуток Газпрому і, як результат, податків у дохідну частину бюджету", - сказав Язєв.

За його словами, це загрожує зобов'язаннями держави в питаннях охорони здоров'я, освіти, культури та оборони, які має держава перед росіянами.

При цьому Язєв вважає, що проблем в енергетичній сфері з Україною немає.

"Є небажання України платити справедливу ціну за газ. Ми вважаємо, що у нас довгостроковий контракт до 2019 року, і його потрібно виконувати і за формулою ціни, і за мінімально вибраними обсягами", - сказав він.

За його словами, Україну це не влаштовує через складну економічну ситуацію в країні. Язєв нагадав, що позиція РФ з приводу умов зниження ціни газу для України була чітко озвучена.

"Ми більш низькі ціни, відступаючи в чомусь від економічної обґрунтованості, даємо тільки тим державам, які інтегровані з нами в Митному союзі. Ми пропонуємо варіант інтеграції наших газових компаній або входження в наші інтеграційні угруповання. Україна повинна відповідати - м'яч на її боці ", - наголосив він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь