Переключиться на мобильную версию

Міністр фінансів Греції закликав парламент рішучіше скорочувати держвидатки

Назад к разделу Финансы
Міністр фінансів Греції Євангелос Венізелос у середу закликав парламентаріїв країни схвалити більш масштабну програму бюджетної економії, щоб забезпечити надання чергового траншу міжнародних кредитів та уникнути дефолту.
Міністр фінансів Греції закликав схвалити більш масштабну програму економії
Міністр фінансів Греції закликав схвалити більш масштабну програму економії
АР

"Існує ризик, що вся система - і фінансовий сектор, і реальна економіка - перестануть функціонувати", - цитує виступ Венізелоса агентство Bloomberg.

Міністр спростував твердження про те, що боргова криза спонукає Грецію вийти зі складу єврозони. "Греція є і завжди буде членом єврозони", - сказав він.

Згідно з попередніми даними, дефіцит бюджету Греції зріс у січні-серпні 2011 року на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 18,9 млрд євро, тоді як за планом він не повинен був перевищити 18,1 млрд євро. Греція зобов'язалася знизити дефіцит бюджету цього року до 7,5% ВВП із 10,5% у 2010 році.

Ціни грецьких облігацій падають у середу на тлі збереження невизначеності щодо ситуації у країні, прибутковість дворічних держпаперів підскочила на 123 базисних пункти - до 65,4%.

Тим часом Греція у вівторок досягла "певного прогресу" у переговорах із ЄС, МВФ та Європейським центральним банком ("трійка" кредиторів країни), проте довгоочікуване рішення про виділення Афінам чергового кредитного траншу знову відкладається до наступного тижня, коли у Грецію повернеться місія "трійки ".

Кабінет міністрів Греції у середу ввечері проведе засідання, присвячене питанню посилення заходів бюджетної економії.

У четвер працівники підприємств громадського транспорту Греції проведуть 24-годинний страйк, намагаючись переконати владу не погоджуватися з вимогами міжнародних кредиторів про додаткове скорочення держвидатків.

Також Євангелос Венізелос заявив, що його країна піддалася шантажу з боку фінансових ринків, де інвестори по-різному реагують на новини, що надходять з Афін. Як повідомляє Reuters, міністр наголосив, що Європа не бореться з економічною кризою так швидко і рішуче, як того вимагає ситуація.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь