Переключиться на мобильную версию

Мова йде про революцію: Янукович кличе американський бізнес в Україну

Назад к разделу Финансы
Президент Віктор Янукович під час зустрічі з представниками американських ділових кіл у Нью-Йорку заявив, що в Україні будуть створені всі умови для ефективної роботи інвесторів.
Янукович кличе американський бізнес в Україну
Янукович кличе американський бізнес в Україну
Фото прес-служби Президента України

Він запросив бізнесменів до активної співпраці.

Президент України підкреслив, що зараз в Україні триває регуляторна реформа, метою якої є скорочення дозвільної системи приблизно на 90%. "Мова йде про революцію в цьому напрямку", - зазначив він.

Зі слів Януковича, українська влада добре розуміє, що створення умов для комфортної та ефективної роботи інвесторів найперш вигідна для самої України. "Ми на рівні законодавства будемо створювати таку систему, яка б відповідала сучасним європейським стандартам", - сказав він.

При цьому Президент України наголосив, що в результаті реформ бізнес повинен отримати прозорі правила гри і рівні умови для всіх. "Хочу вас запевнити: шлях реформ, який обрала Україна, буде постійно поліпшувати умови роботи інвесторів Це наша мета", - сказав Президент України.

Янукович також зазначив, що в Україні вже працює принцип державно-приватного партнерства, і надалі його застосування буде тільки розширюватися.

Крім того, під час зустрічі Янукович запевнив, що Україна буде активно розвивати сферу альтернативної енергетики.

"Цей ринок справді дуже великий і має великі можливості", - зазначив Президент, додавши, що мова йде, зокрема, про об'єкти малої енергетики, реконструкцію існуючих ГЕС.

У зустрічі взяли участь представники низки провідних компаній США, що працюють в сферах енергетики, сільського господарства, харчової промисловості, банківській сфері та інших.

Президент окремо звернув увагу на великі перспективи України як експортера електроенергії. "Експорт з року в рік зростає. Цей ринок дуже перспективний", - підкреслив Віктор Янукович.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Янукович в Нью-Йорку під час зустрічі з представниками американських ділових кіл заявив, що Україна значно активізує діяльність з видобутку власних нафти і газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь