Переключиться на мобильную версию

Moody's знизило рейтинги найбільших банків США

Назад к разделу Финансы
Агентство Moody's у середу знизило боргові рейтинги найбільших банків США, пославшись на небажання уряду в майбутньому допомагати великим проблемним кредиторам.
Bank of America зазнає мільярди доларів збитків через невиплати за іпотекою, судові позови і стреси
Bank of America зазнає мільярди доларів збитків через невиплати за іпотекою, судові позови і стреси
AP

Під ніж рейтингового агентства потрапили Bank of America Corp, Wells Fargo&Co і Citigroup Inc.

"(Уряд) тепер з більшою ймовірністю, ніж у розпал фінансової кризи, дозволить великим банкам збанкрутувати, якщо у них виникнуть проблеми", - заявило агентство.

Moody's знизило довгостроковий рейтинг найбільшого банку США за розміром активів - Bank of America - до Baa1 з A2, і короткостроковий рейтинг до Prime 2 з Prime 1.

Bank of America зазнає мільярди доларів збитків через невиплати за іпотекою, судові позови і стреси, пов'язані з новими жорсткими правилами для банківського сектору.

Акції BofA обвалилися на 7,5 відсотка за підсумками торгів на Уолл-стріт у середу, котирування Citigroup опустилися на 5,2 відсотка, Wells Fargo втратив 3,9 відсотка.

Агентство повідомило, що залишає прогноз рейтингу трьох кредиторів негативним.

Bank of America заявив, що причини зниження рейтингу пов'язані з факторами, які банк не в змозі контролювати, і запевнив, що у кредитора гарний запас ліквідності у $ 400 мільярдів.

Citigroup заявив, що втрата рейтингу зачіпає 1 відсоток фондування операцій банку. Рішення не вплине на потребу банку у фінансуванні, повідомив кредитор.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь