Переключиться на мобильную версию

Рада директорів Hewlett-Packard може звільнити голову компанії

Назад к разделу Финансы
Учора, 21 вересня, рада директорів Hewlett-Packard розглянула питання про відсторонення голови компанії Лео Апотекера.
Hewlett-Packard може знову звільнити голову
Hewlett-Packard може знову звільнити голову
АР

Як повідомляє Reuters, також було розглянуто питання про тимчасове призначення на цей пост колишнього глави інтернет-аукціону eBay Мег Вітмен. Втім, ніяких остаточних рішень щодо зміни керівництва поки зроблено не було, сказало джерело агентства на умовах анонімності.

Зазначимо, що якщо Апотекер покине компанію, він стане третім генеральним директором поспіль, звільненим за рішенням ради директорів HP, найбільшої американської технологічної компанії за обсягом виручки.

Нині гігант Кремнієвої долини продовжує боротьбу за відновлення довіри. За 11 місяців, протягом яких главою Hewlett-Packard є Апотекера, компанія неодноразово скорочувала прогнози продажів, відмовлялася від планів інтегрувати програмне забезпечення Palm в пристрої і намагалася зупинити 50-процентне падіння ціни акцій.

У серпні Hewlett-Packard заявив, що розглядає можливість продажу або виділення в окремий бізнес свого підрозділу, що займається виробництвом персональних комп'ютерів, щоб зосередитися на розробці програмного забезпечення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь