Переключиться на мобильную версию

Реструктуризація Нафтогазу: Москва чекає пояснень від Києва

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 22 вересня, міністр енергетики Росії Сергій Шматко заявив, що чекає від українських колег пояснень у зв'язку з планами реструктуризації НАК Нафтогаз України, яка, на думку українського керівництва, призведе до розриву контрактів з Газпромом.

Зокрема, як передає Інтерфакс-Україна, російський чиновник повідомив, що хотів би обговорити з міністром енергетики та вугільної промисловості Україна Юрієм Бойком, який супроводжуватиме президента України Віктора Януковича в суботу у ході візиту в РФ, питання, пов'язані з реструктуризацією НАК.

"Якщо буде така можливість, то хотів би з Юрієм Анатолійовичем більш докладно обговорити терміни і форми реструктуризації Нафтогазу", - сказав російський міністр, зазначивши, що, в принципі, сторони мають намір вести переговори в рамках чинних контактів.

На думку Шматка, приїзд високопоставленої української делегації в Москву - "це гарна можливість поговорити, звірити переговорні позиції сторін".

Нагадаємо, що нове керівництво України вважає довгостроковий контракт на поставку російського газу, підписаний колишнім урядом, невигідним і намагається змінити його умови.

Минулого тижня керівництво України заявило про плани поділу НАК Нафтогаз за видами бізнесу на нові окремі компанії, що, на переконання українських чиновників, призведе до перегляду умов контрактів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь