Переключиться на мобильную версию

Україна забороняє рекламу тютюнових виробів

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 22 вересня, Верховна Рада України заборонила рекламу, спонсорство і стимулювання продажу тютюнових виробів.
Рада заборонила рекламу і спонсорство тютюнових виробів
Рада заборонила рекламу і спонсорство тютюнових виробів
АР

Як повідомляється, за закон про внесення змін до деяких законів проголосували в четвер 332 народні депутати з 370, зареєстрованих у залі засідань.

Закон визначає, що реклама тютюнових виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, забороняється: на радіо і телебаченні, в тому числі кабельному, супутниковому, IP-телебаченні, on-line-телебаченні , мобільному телебаченні, цифровому і ефірному телебаченні та інших засобів передачі сигналу.

Разом з тим реклама тютюну забороняється також у наукових, науково-популярних, навчальних, суспільно-політичних, довідкових, літературно-художніх виданнях, у тому числі у всіх друкованих ЗМІ, на транспорті, зовнішня реклама, у місцях проведення масових заходів, в інтернеті.

Крім того, законом забороняється спонсорство з використанням реклами тютюнових виробів та назвами виробників, імпортерів і продавців тютюнових виробів теле- і радіопередач, театрально-концертних, оздоровчо-спортивних, культурно-розважальних заходів.

Нагадаємо, що в липні вже повідомлялося, що міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко виступає за заборону реклами медикаментів, тютюну та пива.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь