Переключиться на мобильную версию

Hewlett-Packard звільнив виконавчого директора. Його місце займе екс-голова eBay

Назад к разделу Финансы
Компанія Hewlett-Packard звільнила керівника компанії Лео Апотекера і призначила на посаду президента і виконавчого директора колишнього голову інтернет-аукціону eBay Мег Вітмен.
Hewlett-Packard змінив голову компанії
Hewlett-Packard змінив голову компанії
АР

Як повідомляє Reuters, рішення було прийнято без формального пошуку нового керівника НР, що спричинило нову хвилю критики на раду директорів компанії.

Голова ради директорів Рей Лейн, який отримав виконавчі повноваження для допомоги Вітмен в управлінні $ 120-мільярдної імперією, спробував переконати розчарованих інвесторів у тому, що НР здійснює перезавантаження під керівництвом нового виконавчого директора і, фактично, оновленої ради.

НР також пообіцяла інвесторам, що не буде змінювати раніше взятий курс.

Зазначимо, що за 11 місяців перебування на посаді голови компанії Hewlett-Packard Апотекер неодноразово скорочував прогнози продажів, відмовлявся від планів інтегрувати програмне забезпечення Palm в пристрої і намагався зупинити 50-процентне падіння ціни акцій.

Мег Вітмен змогла перетворити eBay з невеликої фірми з кількома десятками співробітників у потужного онлайн-ритейлера. Проте останні роки її керівництва були відзначені не найбільш переконливими показниками, посиленням критики з боку Уолл-стріт і рядом нерозумних придбань, включаючи купівлю Skype.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь