Переключиться на мобильную версию

Патентні війни: Oracle знизила розмір претензій до Google уп'ятеро

Назад к разделу Финансы
Oracle Corp оцінила у $ 1,16 мільярда свої втрати від передбачуваного порушення її патентів з боку Google Inc.

У документах, представлених суду, виробник програмного забезпечення звинуватив інтернет-гіганта у використанні її напрацювань в операційній системі Android.

Раніше Oracle вимагала від Google до $ 6,1 мільярда як відшкодування збитку. Суд за позовом почнеться в кінці жовтня 2011 року. Google не був негайно доступний для коментарів.

Поява і швидке розширення ринку мобільних пристроїв призвело до загострення патентних війн, особливо навколо програмної платформи Android від Google, на якій побудований ряд планшетних комп'ютерів і ціле сімейство смартфонів.

Нагадаємо, що на початку серпня головний юрист Google Девід Драммонд  розкритикував Microsoft, Apple, Oracle та "інші компанії". На його думку, конкуренти об'єдналися, щоб ускладнити входження Google на ринок смартфонів. Конкуренти скуповують патенти, щоб змусити Google платити за Android все більше і більше, вважає юрист. "Microsoft і Apple завжди хотіли перегризти один одному горло. Коли вони починають спати разом, то мимоволі замислюєшся про причини".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь