Переключиться на мобильную версию

Регіонал розповів, скільки повинні коштувати біометричні паспорти

Назад к разделу Финансы
Народний депутат від Партії Регіонів Василь Грицак заявив, що на його думку, українські біометричні паспорти повинні коштувати 300-350 грн.
Паспорти повинні коштувати 300-350 грн, вважає Грицак
Паспорти повинні коштувати 300-350 грн, вважає Грицак
Фото Таїсії Стеценко / Корреспондент.net

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, регіонал наголосив, що в Європі вартість таких паспортів становить від 70 до 250 євро. "На мою думку, український біометричний закордонний паспорт повинен коштувати від 300 до 350 гривень", - сказав він.

Грицак зазначив, що в разі підписання закону про введення біометричних паспортів отримувати їх можна буде вже з початку жовтня.

Він нагадав, що до 1 жовтня Україна повинна увійти в графік, передбачений узгодженими з ЄС документами. І якщо найближчим часом закон буде підписаний президентом, вже з початку жовтня українці зможуть отримувати біометричні паспорти.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України прийняла закон, що передбачає введення в Україні біометричних паспортів. Після прийняття законопроекту в цілому голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначив, що Україна виконала практично всі законодавчі вимоги Європейського Союзу, необхідні для лібералізації візового режиму України з ЄС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь