Переключиться на мобильную версию

Міноборони має намір почати фінансування проекту Ан-70

Назад к разделу Финансы
Міністерство оборони України планує направити 454 млн грн у 2012 році на виконання програми зі створення літака Ан-70, повідомив директор департаменту фінансів оборонного відомства Іван Марко.
На розвиток озброєнь і воєнної техніки законопроектом передбачено майже 2,9 млрд грн
На розвиток озброєнь і воєнної техніки законопроектом передбачено майже 2,9 млрд грн
Marianivka/wikipedia.org

"454 млн грн ми плануємо направити на будівництво літака Ан-70. Ця програма буде виконана. Буде забезпечений рівень фінансування з боку Міноборони України, виходячи з тих показників, які вказані в українсько-російському проекті", - повідомив Марко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна .

За його словами, ця сума вказана у проекті державного бюджету в частині витрат Міноборони.

У цілому, на розвиток озброєнь і військової техніки законопроектом передбачено майже 2,9 млрд грн.

"Структура оборонного бюджету на 2012 рік буде значно краща, ніж була у 2011, оскільки значно збільшено ресурс на розвиток озброєнь і військової техніки", - зазначив Марко.

Раніше повідомлялося, що після тривалої перерви зрушилася з "мертвої" точки програма створення і розгортання серійного виробництва літака Ан-70.

Програма створення середнього транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70 реалізується в кооперації із РФ. Завершення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) за програмою намічено на 2012 рік, початок серійного виробництва - на 2013 рік.

Однак, у ДАК Антонов заявили, що терміни завершення НДДКР у цій програмі можуть бути зміщені у зв'язку з відсутністю держфінансування проекту українською стороною.

Нагадаємо, що минулого року міністерство оборони Росії перерахувало АНТК ім. Антонова 150 млн руб. на реалізацію програми льотних випробувань військово-транспортного літака Ан-70.

Отримані українським партнером 21 грудня кошти виділяються російською стороною відповідно до підписаного в листопаді 2009 року додатку до укладеного у 1993 році контракту між розробником і замовниками літака - військовими відомствами обох країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь