Переключиться на мобильную версию

Євро впав до ієни до мінімуму за десять років

Назад к разделу Финансы
Євро подешевшав до долара і впав до мінімуму 10 років до ієни в понеділок на тлі глобального відходу інвесторів від ризику і в очікуванні подробиць плану європейської влади щодо збільшення Європейського фонду стабільності як засіб боротьби з борговою криз.
Єдина валюта впала до мінімуму десяти років в парі з японською ієною
Єдина валюта впала до мінімуму десяти років в парі з японською ієною
AP

Почавши торги понеділка вище позначки $ 1,35, єдина валюта опустилася до $ 1,34, що на 0,8 відсотка нижче початку торгів, при цьому мінімум сесії розташований на рівні $ 1,3389, що зовсім поряд з мінімумом 8-ми місяців, встановленому єдиною валютою в четвер - $ 1,3384.

"Ми віримо, що такого роду план (збільшення Європейського фонду стабільності) буде заслуговувати довіри.

Однак він все ще існує лише у формі чуток, а процес його прийняття лідерами єврозони може зіткнутися з певними перешкодами ", - говорить Уорен Хоган, старший аналітик в ANZ Bank в Сіднеї.

Крім сильного зниження в парі з доларом, єдина валюта також впала до мінімуму десяти років в парі з японською ієною на позначці 102,16 ієни. Пара торгується більш ніж на 1 відсоток нижче початку торгів за курсом 102,29 ієни.

Індекс долара додає у понеділок вранці 0,2 відсотка, перебуваючи на рівні 78,67 завдяки загальному настрою втечі від ризику на фінансових ринках.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь