Переключиться на мобильную версию

Міністр фінансів РФ розповів, як його країна може допомогти Європі

Назад к разделу Финансы
Віце-прем'єр, міністр фінансів Росії Олексій Кудрін заявив, що його країна готова підтримати Європу через Міжнародний валютний фонд або шляхом придбання облігацій Фонду фінансової стабільності єврозони.

"Ми готові давати додаткові ресурси Міжнародному валютному фонду для того, щоб вони через МВФ брали участь у підтримці цих країн", - заявив він в інтерв'ю телеканалу Russia Today.

За словами Кудріна, це вигідно для Москви. "Такі ресурси ми можемо надавати - це цілком вигідно для нас, це розширення вкладень наших коштів", - додав міністр.

Він зазначив, що Росія також готова вкладати в облігації Фонду фінансової стабільності єврозони. "Таким чином, через гарантії єврозони наші гроші можуть надійти на підтримку", - заявив він.

"У цьому сенсі ми будемо брати ризик не на погані країни, а в цілому на країни єврозони. Цей механізм дозволить мобілізувати наш ресурс, ми готові в ньому брати участь, це розширення інструментів вкладення наших коштів, вони цілком надійні", - зазначив міністр.

Раніше в кулуарах саміту міністрів фінансів Великої двадцятки у Вашингтоні Олексій Кудрін заявив, що світову економіку чекає досить низьке зростання в найближчі 5-10 років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь