Переключиться на мобильную версию

Не отримавши три квартальні транші поспіль, Україна ще сподівається на гроші МВФ цього року

Назад к разделу Финансы
Міжнародний валютний фонд може виділити Україні два транші одночасно, заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

"Якщо ми приймемо необхідне рішення, то рада директорів МВФ розгляне питання про транш, і він (транш на суму $ 1,6 млрд, - ред.), можливо, буде ще цього року", - сказав чиновник.

Зазначимо, що МВФ, який неодноразово відкладав візит своїх експертів до Києва, заявив минулого місяця, що місія може приїхати в кінці жовтня для переговорів з урядом про можливість відновлення кредитів.

Фонд вимагає підвищити тарифи на газ до ринкового рівня, щоб скоротити дефіцит НАК Нафтогаз України.

Примітно, що в січні-вересні Київ втратив можливість отримати від МВФ три квартальні кредити в розмірі приблизно $ 1,5 млрд кожен в рамках програми stand-by загальним обсягом $ 15,5 млрд через порушення погоджених з фондом термінів проведення пенсійної реформи і підвищення тарифів на газ.

Як повідомлялося, віце-прем'єр України Сергій Тігіпко вважає, що Україна буде змушена до кінця 2011 року підвищити тарифи на газ для населення, щоб виконати ключову умову відновлення кредитів міжнародних фінансових організацій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь