Переключиться на мобильную версию

S&P знизило рейтинг Білорусі

Назад к разделу Финансы
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poors знизило рейтинг Білорусі до B- з B з негативним прогнозом, йдеться в повідомленні агентства, поширеному в понеділок.
Standard&Poors знизило рейтинг Білорусі до B- з B
Standard&Poors знизило рейтинг Білорусі до B- з B
АР

Фінансова криза, яку Білорусь переживає з весни, вже призвела до девальвації білоруського рубля на 36% у травні і падіння курсу на 38% на перших вільних торгах у вересні.

З середини березня Білорусь переживає найжорстокішу за останні десять років фінансову кризу. Девальвувавши в травні рубль на 36%, Нацбанк ввів обмеження на коливання курсу, наслідком яких став дефіцит валюти, множинність курсів і розквіт "чорного" ринку.

Національний банк Білорусі підвищив з 14 вересня ставку рефінансування до 30% з 27%, повідомив Нацбанк. Попереднього разу ставка була підвищена на 5,0 процентних пунктів 1 вересня.

5 вересня Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service заявило, що воно очікує девальвації білоруського рубля до долара на 30-50% після часткової лібералізації курсу, анонсованої в кінці серпня урядом.

Нагадаємо, 30 серпня Олександр Лукашенко заявив, що з середини вересня Білорусь відпустить курс національної валюти, і доручив з жовтня ввести механізм продажу валюти населенню за пред'явленням паспорта.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь