Переключиться на мобильную версию

КНР готова інвестувати у сільське господарство України $10 млрд – міністр

Назад к разделу Финансы
КНР готова забезпечити інвестиції на суму $10 млрд. у сільське господарство України в разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів, заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.
КНР готова інвестувати у сільське господарство України
КНР готова інвестувати у сільське господарство України
АР

Як повідомили у Кабміні, в рамках візиту українська делегація зустрілася з головою Народного банку КНР, міністром комерції КНР і президентом Ексімбанку КНР Лі Жогу.

Під час зустрічі з Лі Жогу обговорювалися питання фінансування Ексімбанком Китаю інфраструктурних і агропромислових інвестиційних проектів в Україні, а також участі китайського банку у фінансових операціях на земельному ринку України.

"Китай приділяє велику увагу розвитку відносин з Україною у галузі сільського господарства. Президент Ексімбанку проінформував нас, що банк готовий забезпечити інвестиції у сільське господарство України на суму $10 млрд у разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів", - повідомив Присяжнюк.

Крім того, найближчим часом Ексімбанк має намір направити до України робочу групу, яка на постійній основі співпрацюватиме з українськими партнерами.

Також глава Мінагрополітіки зустрівся з главою правління Китайської національної корпорації з розвитку сільського господарства Лінь Шенлі.

Як повідомляється, сторони обговорили перспективи і умови співпраці потужної китайської корпорації в галузі сільського господарства з Україною в сферах рослинництва, тваринництва, промислової рибалки і переробки морепродуктів.

"Для конкретної роботи в Україні у жовтні поточного року керівництво і фахівці Корпорації відвідають Україну і зустрінуться з представниками Державної продовольчої і зернової корпорації України, агропідприємств, які займаються тваринництвом і переробкою свинини, телятини, м’яса птиці, а також українськими рибалками", - зазначив Присяжнюк.

За його словами, інтерес китайської сторони полягає у тому, аби імпортувати з України продукти харчування, а також спільно з Україною реалізовувати їх на ринках інших країн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь