Переключиться на мобильную версию

ДІУ випустить облігації на два мільйони гривень під держгарантії

Назад к разделу Финансы
Державна іпотечна установа має намір випустити корпоративні облігації по 1 млрд гривень до кінця 2011 року та у 2012 році. Про це повідомив голова правління ДІУ Віктор Миргородський.
ДІУ випустить дві серії облігацій по 1 млрд грн кожна
ДІУ випустить дві серії облігацій по 1 млрд грн кожна
Фото Павла Телиховского

"У цьому році (випустимо облігації) на 1 млрд гривень і в наступному. Дані папери будуть випущені під держгарантії уряду", - сказав він. Причому Миргородський також додав, що до кінця 2011 року ДІУ також випустить іпотечні облігації на 200 млн гривень, а у 2012 році - на 500 млн гривень.

Він також нагадав, що у 2011 році ДІУ викупило перший пілотний випуск іпотечних облігацій на 60 млн гривень.

Як повідомлялося в кінці серпня, Державна іпотечна установа (ДІУ) після активного відновлення рефінансування іпотечних кредитів 1 липня поточного року рефінансувала 81 кредит, виданий банками-партнерами населенню для купівлі квартир, на загальну суму близько 22 млн грн.

Як повідомлялося, ДІУ з 1 липня 2011 року відновило рефінансування іпотечних кредитів на вторинному ринку житла за ставкою 11% річних у гривні. Таким чином установа фінансує забудовників через банки-партнери для добудови житлових об'єктів і рефінансування іпотечних кредитів населення на первинному і вторинному ринках житла.

ДІУ була створена постановою Кабміну № 1330 від 8 жовтня 2004 року. Основною метою діяльності Державної іпотечної установи є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, одержуваних у тому числі від розміщення цінних паперів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь