Переключиться на мобильную версию

Азаров пообіцяв при розвитку України зробити ставку на інтелектуальні інновації

Назад к разделу Финансы
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що необхідно робити ставку на інноваційні технології у розвитку країни.
Азаров обіцяє розвивати країну за рахунок інноваційних технологій
Азаров обіцяє розвивати країну за рахунок інноваційних технологій
АР

"За ці п'ять років ми повинні докорінно змінити свою країну. Основну ставку ми повинні зробити на інтелектуальні інновації. На першому етапі - це наступний рік - ми приділимо велику увагу концентрації ресурсів, розвитку базових сфер економіки", - сказав прем'єр на відкритті міжнародного медичного форуму та міжнародного форуму фармацевтичної індустрії в Києві.

Він зазначив, що йдеться про паливно-енергетичну, агропромислову, житлово-комунальну галузі, машинобудування, а також галузі інфраструктури.

Азаров нагадав, що уряд розробив програму інноваційно-інвестиційної діяльності до 2015 року. За його словами, на другому етапі реалізації програми (2013-2015 рр.) уряд сконцентрується на авіакосмічній галузі, інформаційно-комунікаційних технологіях, біо-і нанотехнологіях, на "тих секторах, які визначать обличчя економіки нашої країни".

"У нас є всі умови, всі можливості для того, щоб наша техніка, особливо медична, діагностична, лікувальна зайняли гідне місце в наших лікарнях, у наших клініках, в науково-дослідних центрах", - додав Азаров.

Нагадаємо, в січні Азаров доручив першому віце-прем'єру - міністру економіки Андрію Клюєву подати на розгляд уряду річну програму інноваційно-інвестиційної діяльності. Прем'єр доручив Клюєву займатися усіма питаннями, пов'язаними з програмою модернізації вітчизняної промисловості.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь